top of page
IMG_0338.png
IMG_0343.png
IMG_0246.png
IMG_0408.png

RAYCHIP PHONECHIP

LUDZKA ZAPORA

STRAŻNIK TWOJEGO ZDROWIA

Gdy znajdujesz się w polu działania RayGuard RayChip PhoneChip jesteś chroniony przed elektrosmogiem i w związku z tym nie może ono bezpośrednio wpłynąć na Twoje zdrowie.

*SmartWatch

Wystarczy tylko odkleić znajdujący się z tyłu papier zabezpieczający, abyś mógł przykleić RayGuard RayChip PhoneChip na urządzenie emitujące pole elektromagnetyczne*

IMG_0256.png

*SmartPhone

*SmartBand

IMG_0209.png
IMG_0174 2.png
IMG_0373.png
IMG_0229.png

100% Stop Elektrosmog

RayChip & RayGuard

Innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju

IMG_0269.png
IMG_0325.png
IMG_0256.png
IMG_0114.png
IMG_8686.png

*rzemyk i sznurek w zestawie

IMG_0351.png

Wystarczy tylko przeciągnąć przez zawieszkę RayGuard Flower of Life Pendant łańcuszek, rzemyk, sznurek jubilerski i zawiesić ją na Twoją lub zwierzaka szyję*

RAYGUARD FLOWER of LIVE PENDANT

DLA CIEBIE

DLA TWOJEGO PUPILA

RayGuard Flower of Life Pendant zostało opracowane po wielu latach naukowych badań i jest zalecane przez ekspertów do ochrony przed promieniowaniem elektromagnetycznym (elektrosmogiem) organizmów ludzkich i zwierzęcych.

RAYGUARD BODY & CAR

BRELOK ZAWSZE PRZY TOBIE

Zasada pracy pokrywa się z mobilnym modelem RayChip PhoneChip ale z efektywniejszym i większym polem działania o promieniu 1 metra.

Wystarczy tylko RayGuard Body & Car zaczepić do kluczy, plecaka czy spodni Twojego dziecka.

IMG_0396.png
IMG_0408.png

BĄDŹ ZAWSZE W DOBREJ KONDYCJI

Naładuj Swoje ciało dobrą energią

Zgodnie z punktu medycznego RayGuard Body & Car może skutecznie zwalczać następujące zaburzenia fizyczne jak atopowe zapalenie skóry, astmę, alergie, zaburzenia snu, spadek witalności, zmęczenie, zaburzenia rytmu serca, bezpłodność, depresje, brak koncentracji i nerwowość.

RAYGUARD HOME

NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

Największy dostępny zasięg

Zasada pracy pokrywa się z mobilnym modelem RayChip PhoneChip ale z efektywniejszym i większym polem działania o promieniu 15 metrów.

Innowacyjny i jedyny

RayGuard Home jest poddawane bardzo szczegółowej kontroli jakości i jest uważane w szerokim gronie ekspertów na całym świecie za innowacyjny produkt jedyny w swoim rodzaju.

IMG_0174 2.png

Szwajcarska produkcja

RayGuard Home jest największym z dostępnych neutralizatorów niebezpiecznego dla zdrowia pasma pola elektromagnetycznego.

Dożywotnia gwarancja

Okres eksploatacji RayGuard Home jest nieograniczony, ponieważ używa on (w jego pobliżu) tylko energii oscylacji i w związku z tym posiada dożywotnią gwarancję.

RayGuard Home jest przeznaczony do stacjonarnej ochrony przeciwko promieniowaniu elektromagnetycznemu (elektrosmogowi) w domu, mieszkaniu, biurze, przyczepie kempingowej, w domku letniskowym, hotelu, gabinecie lekarskim itp.

IMG_8686.png

ZDROWY SEN

zasięg działania
promień 2 m

RayGuard Mobile
w szafce nocnej

IMG_0209.png

ZDROWE CIAŁO

zasięg działania
promień 15 m

RayGuard Home
w domu

RAYGUARD HOME WOOD

ZDECYDOWANIE 'must have'

IMG_0229.png
IMG_0209.png

Subskrybuj i Zgarnij
Specjalny Prezent

Dziękujemy za Subskrybcję!

Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej sprawie:

 tel. +48 514 755 866 (Polska), tel. +48 512 994 162 (Polska)    |    @: rayguard.store@gmail.com    |    RayGuard.store    |    Lwowska 31/101    |    56-400 Oleśnica    |    Polska

bottom of page